Sürdürüm

“Dergi”, kendi kaynaklarıyla 6 ayda bir yayınlanan süreli bir yayındır.

Yayınlanma koşulları, en az 50 adet olacak şekilde basılı dergi ve bu derginin çevrimiçi sürümünün internet sitesinde yayınlanması şeklindedir.

“Dergi”, yayın sürecinde grafik tasarımcı, çevirmen, redaktör ve fotoğrafçı ile çalışmaktadır.

“Dergi” parayla satılmamakta, katılımcılara ve kamusal alanlara iletilmektedir.

Bu yayının gelişerek devamlılığı için kişi ve kuruluşlardan yardım alınmaktadır.

Sürdürümcü olarak, “Dergi” koşullarının iyileştirilmesine katkıda bulunmak için 

info06202014dergi@gmail.com adresine mail atarak iletişim kurabilirsiniz.

“Dergi”ye Katkıda Bulunanlar

“12.2020-8-dergi”nin 200 adet olarak basılmasını üstlenerek derginin koşullarının iyileştirilmesine katkıda bulunan Sayın Haldun Dostoğlu‘na, “Dergi”ye olan desteğinden dolayı teşekkür ederiz.
 
“06.2021-27-dergi”nin giderlerini üstlenerek derginin koşullarının iyileştirilmesine katkıda bulunan Sayın Eren Karaören‘e, “Dergi”ye olan desteğinden dolayı teşekkür ederiz.
 
“12.2021-15-dergi”nin giderlerini üstlenerek derginin koşullarının iyileştirilmesine katkıda bulunan Sayın Yusuf Romano‘ya, “Dergi”ye olan desteğinden dolayı teşekkür ederiz.
 
“06.2022-13-dergi”nin giderlerini üstlenerek derginin koşullarının iyileştirilmesine katkıda bulunan Sayın Mert Ünsal‘a, “Dergi”ye olan desteğinden dolayı teşekkür ederiz.
 
“12.2022-26-dergi”nin giderlerini üstlenerek derginin koşullarının iyileştirilmesine katkıda bulunan Sayın Melih Yılmaz‘a, “Dergi”ye olan desteğinden dolayı teşekkür ederiz.